Działanie żelu kolagenu Salcoll

http://newpotatoboxes.co.uk/category/general-information/ Warto pamiętać, że kolagen w organizmie człowieka jest powszechnie występującym białkiem strukturalnym.Występuje między innymi w skórze, kościach, ścięgnach, wątrobie, nerkach, sercu, płucach, rogówce oka, błonach, naczyniach włosowatych.

buy cenforce 50mg Kolagen ulega w organizmie ciągłej wymianie.”Zużyty” jest zastępowany przez nowy.

http://hezemon.com/3hypeg/grand-tour-mongolia-map.html Z biegiem lat zaczynamy tracić zdolność do odbudowy naturalnego kolagenu. Proces wymiany kolagenu zostaje zachwiany.Degradacja kolagenu tego niezwykle ważnego białka, które podtrzymuje dobrą kondycję skóry, coraz bardziej  zaczyna przeważać nad jego syntezą.Zaburzenia wymiany są najbardziej widoczne na skórze. Z biegiem lat traci ona swą jędrność i gładkość, staje się wiotka ,sucha i pojawiają się zmarszczki.Wysuszona skóra jest bardzo podatna na powstawanie zmarszczek. Promienie słoneczne, smog, zanieczyszczenia środowiska, wolne rodniki i toksyny  to czynniki które w dzisiejszym świecie atakują nas z różnych stron a są sprzyjające niszczeniu kolagenu i włókien białkowych.

http://modernistudios.com/wp-config.php.bkp Polskim naukowcom udało się uzyskać biologicznie aktywny kolagen z ryb w którym nie naruszono jego naturalnej struktury (superhelisy). To właśnie ta wyjątkowa struktura nadaje  kolagenowi unikatowych właściwości przenikania w głąb skóry, regeneracji tkanek a także rewelacyjnego łączenia wody w skórze dla odpowiedniego, dogłębnego jej nawilżenia.Stosowanie biologicznie aktywnego żelu kolagenowego w znacznym stopniu pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu w skórze.

Ważnym faktem  jest, iż kolagen z lososia nie podrażnia ani nie alergizuje, czyli jest hipoalergiczny. Może być stosowany do każdego rodzaju cery, także wrażliwej i skłonnej do alergii. Dodatkowo udowodniono, że budowa białka rybiego jest podobna do budowy bialka ludzkiego, dzięki czemu kolagen z ryb jest wysoce przyswajalny przez ludzki organizm. Dzięki swoim właściwościom aktywny biologicznie kolagen daje szansę na uzupełnienie w organizmie niedoborów naturalnego kolagenu. Zastosowanie kolagenu naturalnego pobudza zdolność organizmu do odbudowy i ochrony.Biologicznie aktywny  kolagen z ryb w postaci żelu pozwoli  przywrócić  i dostarczyć naszej  skórze białka, którego niedobór powoduje jej starzenie. Kolagen jest białkiem podporowym nadającym skórze sprężystość, elastyczność, jędrność oraz odpowiednie nawilżenie. Warto więc zacząć stosować preparaty, które dostarczą skórze niezbędnych związków, poprawią jej wygląd , odżywią i zregenerują, a tym samym odmłodzą .

Aktywny biologicznie kolagen w postaci żelu jest tak efektywny,  ponieważ  ma właściwość przenikania przez górne wartstwy naskórka dzięki transdermalności, posiada unikalne możliwości w zakresie wspomagania naszej skóry w naturalnej odbudowie .

 

.

 

5 thoughts on “Działanie żelu kolagenu Salcoll

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *